top of page

Zakładanie trawników, usługi glebogryzarką separacyjną, pielęgnacja ogrodu

Kiedy zwykłe zabiegi pielęgnacyjne już nie pomagają a na naszym trawniku zamiast trawy wystepują głównie chwasty, mchy albo wolne place - warto pomyśleć o założeniu takiego trawnika od nowa. Dobrym sposobem na szybką renowację trawnika może być skorzystanie z naszej usługi. Jeżeli posiadacie Państwo możliwość wjazdu małego ciągnika na ogród - polecamy wykonanie zabiegu glebogryzarką separacyjną.    

Glebogryzarka separacyjna przeznaczona jest do spulchniania i przemieszania gleby bez jej odwracania, do kruszenia brył, do podcinania rozłogowych chwastów, 

Glebogryzarka pozwala na przygotowanie gleby pod wysiew. Jest połączeniem bardzo efektywnej glebogryzarki z separatorem kamieni i wałem siatkowym całkowicie wyrównującym powierzchnię uprawy. W trakcie prac  glebogryzarka umożliwia także wymieszanie nawozów mineralnych z glebą oraz korektę poziomu Ph gleby. Zaletą naszego urządzenia jest to że w trakcie pracy maszyna odseparowuje kamienie oraz inne frakcje organiczne umieszczając je pod wartstwą spulchnionej gleby. Po takim zabiegu można bezpośrednio przejść do wysiewu traw lub roślin.

Jeśli chcecie Państwo wykonać renowację starego trawnika, usunąć starą trawę i chwasty lub planujecie zakładanie nowego trawnika - zapraszamy do kontaktu z nami.

Usługi glebogryzarką separacyjną

Napisz do nas

AKARD Spółka z.o.o.

ul. Władysława IV 1

70-651 Szczecin

biuro@akard.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt  8:00 - 16:00

Sob 8:00 - 16:00

lub zadzwoń

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane!

bottom of page