top of page

Zrębkowanie gałęzi SzczecinCzęsto po pracach porządkowych na ogrodzie lub po przycince drzew powstaje trudny odpad w postaci gałęzi. Ze względu na dużą kubaturę jaką zajmują odpady po przycince drzew ich utylizacja potrafi być uciążliwa i kosztowna.

Wywóz tego odpadu poza trudnościami w jego składowaniu a potem w transporcie rodzi znaczne koszta związane z utylizacją odpadów zielonych.

Wychodząc naprzeciwko tym potrzebom oferujemy Państwu usługę zrębkowania gałęzi i konarów drzew. Teraz już w trakcie wykonywania prac przy przycince drzew można na bieżąco pozbywać się przyciętych gałęzi. Przy użyciu rębaka mobilnego możemy wjechać nawet w trudno dostępny teren i na miejscu dokonać zrębkowania gałęzi. Drobna frakcja zrębki jaka powstaje podczas procesu zrębkowania gałęzi zajmuje kilka razy mniej przestrzeni niż gałęzie i konary po przycince.

Tak powstałą zrębinę można łatwo przemieszczać i składować - zaś chcąc uniknąć kosztów utylizowania tego odpadu po przekompostowaniu można go wykorzystać do ściółkowania innych roślin w ogrodzie. Zrębka równomiernie rozłożona na terenie zielonym szybko się wchłania wzbogacając rodzimą glebę.


Zrębkowanie gałęzi - jaki materiał możemy rozdrobnić za pomocą rębaka mobilnego


- konary i gałęzie drzew iglastych o średnicy do 16cm

- gałęzie świeżo ścięte - luźno ułożone - nie zrębkujemy odpadów długo składowanych i zgniecionych przez np maszyny

- nie rozdrabniamy takich odpadów jak: liście, deski i belki, igliwie, odpady drzewne zmieszane


Zapraszamy do współpracy. Usługę można zarezerwować poprzez nasz serwis rezerwacyjny - poniżej.Commenti


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page