top of page

Zamiatanie mechaniczne placów i parkingów


W dzisiejszych czasach coraz bardziej zwracamy uwagę na estetykę naszego otoczenia. W zachowaniu estetyki i higieny terenów zewnętrznych coraz większe znaczenie mają prace porządkowe jakie trzeba regularnie wykonywać.

Czyste, zadbane otoczenie poza pozywytnym wpływem na nasze samopoczucie często staje się pozytywną wizytówką która pomaga w zdobywaniu nowych klientów lub przyczynia się do pozyskania nowych kontaktów w biznesie.


Czym jest zamiatanie mechaniczne

Postęp technologiczny sprawił, że nowoczesne urządzenia są w stanie szybko, sprawnie i dokładnie usunąć zabrudzenia powstające na utwardzonych nawierzchniach. Zamiatarki mechaniczne wyposażone są w specjalne szczotki które efektywnie i szybko usuwają piasek, sól, liście, niedopałki a nawet niechciane chwasty porastające obrzeża placów. Nieczystości są gromadzone w specjalnych zbiornikach pozwalając na usunięcie zanieczyszczeń i jego utylizację. W niektórych przypadkach wskazane jest użycie systemu zraszania wodą co zapobiega kurzeniu się podczas wykonywanych prac sprzątania.


Kiedy wykonywać zamiatanie zamiatarką mechaniczną

Prace zamiatania mechanicznego z użyciem zamiatarki należy wykonywać za każdym razem kiedy pojawi się silne zabrudzenie powierzchni. Do takich sytuacji zazwyczaj dochodzi po silnych burzach i ulewach, w okresie jesiennym po opadzie liści, czy też w trakcie wykonywanych prac budowlanych.

Okresowo warto również dokonywać zamiatania mechanicznego terenów utwardzonych wszędzie tam gdzie zależy nam na utrzymaniu czystości i tam gdzie nie chcemy aby zabrudzenie wdostawało się do wnętrz budynków.


Do kogo adresujemy usługę zamiatania mechanicznego

Do współpracy zachęcamy wszelkich właścicieli terenów utwardzonych: Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządców Budynków, Firmy oraz Gminy. Usługa zamiatania szczególnie wskazana jest na terenach parkingów, placów, chodników, ciągach dróg rowerowych, terenach budów i innych.

Okresowe usuwanie takich zanieczyszczeń jak liście i piasek nie tylko wpłynie pozytywnie na samopoczucie użytkowników terenów zewnętrznych ale może także zapobiec wypadkom na tych nawierzchniach.


Usługę można zarezerwować poprzez nasz serwis rezerwacyjny poniżej:


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page